dyr2020.png

Szanowni Państwo,

W imieniu całego zespołu Centrum Ursynów witam Państwa serdecznie na naszej stronie internetowej. Znajdziecie tu Państwo podstawowe informacje o nas i o naszej działalności.

Jesteśmy centrum, które oferuje zróżnicowaną ofertę handlową i usługową. Miejscem, gdzie znajdziecie Państwo znane i lubiane marki, spędzicie miło czas, odetchniecie od zgiełku wielkiego miasta. Dzięki dogodnej lokalizacji przy jednej z głównych arterii tej części miasta bardzo łatwo dojechać do nas samochodem, jak również komunikacją miejską.

Zachęcam do wyrażania opinii i zgłaszania ewentualnych uwag na temat Centrum Ursynów, gdyż są one dla nas niezwykle ważne. To centrum funkcjonuje dla Państwa. Dlatego chętnie odpowiemy na Państwa każde pytanie oraz pochylimy się nad każdą Państwa sugestią, aby usprawnić i uatrakcyjnić nasze działania. Zachęcam również do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie znajdziecie Państwo wiele aktualności związanych z działalnością Centrum, a także informacje o bieżących promocjach i wydarzeniach.

Drodzy Państwo nie może Was tu zabraknąć! Zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum!Piotr Brzozowicz
Dyrektor Centrum Ursynów

Biuro Dyrekcji:
tel. +48 (22) 648 45 72
fax. +48 (22) 648 94 29
mail: recepcja.ursynow@urw.com

Dział wynajmu:
Powierzchnia sklepowa: najem@urw.com
Powierzchnia wspólna na pasażach (kioski, stoiska, media, eventy, hostessy): cp.pl@urw.com