Ursynowskie Kwiaty

 

  

Zapraszamy na dziewiątą  edycję wydarzenia, w ramach którego będzie można wymienić zużyty i kompletny sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz zużyte baterie na sadzonki kwiatów.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 27 maja, w godz. 10.00 – 14.00, na terenie parkingu Urzędu Dzielnicy Ursynów przy al. Ken 61.

Do wydania przeznaczonych będzie 5 tys. sadzonek kwiatów.

Wydawanie kuponów odbywać się będzie do czasu wyczerpania sadzonek roślin, nie dłużej jednak niż do godziny 14.00. Wśród 5 tys. sadzonek kwiatów, balkonowych i rabatowych. Prosimy o przyjście na wydarzenie z własnymi torbami na kwiaty.

Za przekazany sprzęt każdy otrzyma kupon, który będzie można wymienić na sadzonki kwiatów.

- mały sprzęt (np. suszarka, mikser) - 1 sadzonki
- średni sprzęt (np. kuchenka mikrofalowa, telewizor, odkurzacz) - 2 sadzonki
- duży sprzęt (np. lodówka, pralka, zmywarka) - 3 sadzonek
- każde zużyte 20 szt. baterii - 1 sadzonka. 

Uczestnik może otrzymać maksymalnie 6 kuponów, dzięki którym można dokonać wymiany na 6 sadzonek kwiatów. Sprzęt niekompletny nie będzie przyjmowany do wymiany.

 

Dodatkowo, w ramach wydarzenia, każdy uczestnik (osoba, która odda elektroodpady zgodnie z regulaminem) otrzyma kupon/kupony na odbiór sadzonek roślin w Centrum Handlowym Ursynów.

Wydawanie sadzonek kwiatów przez CH Ursynów będzie się odbywało na odrębnych zasadach ujętych w regulaminie CH Ursynów, dostępnym poniżej lub na stanowisku w dniu wydarzenia.

Odbiór sadzonek w CH Ursynów będzie możliwy tego samego dnia, czyli 27 maja, w godz. 10.30 – 16.00 w pasażu (w okolicy lokalu Reserved). CH Ursynów przeznaczyło do wydania 2900 sadzonek roślin.

Regulamin akcji: REGULAMIN

Zapraszamy!

  

Puławska 427, 02-801 Warszawa

+48 22 648 45 72

09:00 do 21:00