TELE START @KOM
Godziny otwarcia
Pon. do Sob. 09:00 – 21:00
Ndz. 09:00 – 20:00
Kontakt
Telefon: 506268116
czytaj więcej
2019kom.jpg
Punkty naszej sieci znajdują się również w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 82 w budynku Centrum Handlowego Arkadia oraz przy ulicy Targowej 72 w budynku Centrum Handlowego Wileńska. Nasze stoiska to nie lada gratka dla sympatyków nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych.
Prowadzimy sprzedaż oraz skup elektroniki użytkowej. Są to głównie telefony komórkowe, smartfony, tablety oraz szeroko pojęte akcesoria. Oferujemy również serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny.
Naszym celem jest docieranie do jak największego grona klientów. W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę produktów; od modeli najnowszych, dopiero wchodzących na rynek po modele starsze ale sprawdzone, pewnie trzymające swoją pozycję na rynku. Dzięki temu każdy znajdzie u nas coś dla siebie.
Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Naszą domeną niewątpliwie jest satysfakcja i zadowolenie wszystkich, którzy korzystają z naszych usług. Dbamy o to, aby nasi pracownicy posiadali jak największą wiedzę o obecnych trendach na rynku telekomunikacyjnym.Serdecznie zapraszamy do naszych punktów.