Fioletowy Wtorek

12 listopada
pt_bannerwww.pngNasze Centrum Handlowe nie wyklucza osób z niepełnosprawnościami i stara się ułatwiać im proces robienia zakupów. Dlatego też angażujemy się akcje takie jak Fioletowy Czwartek, których zadaniem jest zwracać uwagę na problemy z jakimi mogą zmagać się osoby z różnym spektrum niepełnosprawności.

Najważniejszym aspektem tego dnia, ale też wszystkich innych, jest aby nie wykluczać. Każda osoba, niezależnie od stopnia niepełnosprawności zasługuje na godne traktowanie oraz poszanowanie, dlatego też chcemy zaktywizować naszą społeczność, do tego, by rozejrzeć się i sprawdzić czy ktoś obok Was nie potrzebuje pomocy przy robieniu zakupów.

W naszym Centrum główne wejścia są szerokie, bez progów i schodów, a w ich okolicach znajduje się kilka specjalnie oznaczonych miejsc postojowych. Dzięki temu osoby na wózków inwalidzkich bez problemu mogą wjechać na teren Centrum Ursynowa.
Nasi pracownicy mają oczy szeroko otwarte i z chęcią pomogą w razie jakichkolwiek problemów z poruszaniem się i robieniem zakupów w naszym Centrum.