Razem bezpieczni!

30.01.2021
fbponownie.png


Ponowne otwarcie Centrum Ursynów

Od poniedziałku – 1 lutego – wszystkie sklepy w Centrum Ursynów zostają ponownie otwarte! W trosce o komfort i bezpieczeństwo wszystkich przebywających w Centrum Ursynów wprowadzamy szereg rozwiązań zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami i zaleceniami organów ds. zdrowia.

- Sumiennie dbamy o czystość każdego miejsca, w którym mogą przebywać goście naszego centrum. Dezynfekujemy ekrany dotykowe, balustrady, klamki i wszystko, czego często się dotyka.

- W wielu punktach w naszym centrum handlowym, zwłaszcza przy wejściach, ustawiliśmy dystrybutory z żelem dezynfekującym.

- W trosce o dochowanie standardów, czasowo wyłączyliśmy dostępność ławek i innych miejsc odpoczynku.

- Dbamy, by wszystkie osoby pracujące w naszym centrum były na bieżąco z wszelkimi wytycznymi.

- Podczas wizyty w centrum handlowym zasłaniaj usta i nos.

- Pamiętaj o utrzymywaniu dystansu minimum dwóch metrów od innych osób.

- Korzystaj z płynów do dezynfekcji rąk.

- W sklepach o powierzchni powyżej 100 m2 przypada 1 osoba na 15 m2.

- W sklepach o powierzchni do 100 m2 przypada 1 osoba na 10 m2.

Stacjonarna działalność lokali gastronomicznych i restauracji zostaje zawieszona, przy dopuszczeniu prowadzenia działalności w zakresie dowozu lub na wynos. Działalność siłowni oraz klubów fitness znajdujących się na Centrum Ursynów nadal pozostaje zawieszona. Godziny dla seniora zostają zniesione.

Bardzo cieszymy się, że ponownie możemy zaprosić Was na bezpieczne zakupy do Centrum Ursynów! Szczególnie, gdy jesteśmy w gorącym sezonie wyprzedaży!

Do zobaczenia! #razembezpieczni