Zdrowe nawyki w Centrum Ursynów!

24.10.2020
rozpiska.jpgZdrowe nawyki w Centrum Ursynów!


Zdrowe nawyki to pierwszy krok do wzmocnienia naszej odporności. Zbilansowana dieta oraz dobra suplementacja to podstawa zdrowego stylu życia. Ma to wpływ na nasze zdrowie fizyczne, ale również psychiczne – co jest szczególnie ważne dzisiaj. Na to wszystko składa się wiele czynników takich jak: zdrowa dieta, odpowiednia ilość snu, regularna aktywność fizyczna. Nie trzeba dokonywać od razu wielkich zmian. Najlepszą metodą jest wyznaczenie sobie małych celów i realizacja ich. Zmiany, które zaobserwujemy będą naszą motywacją do kolejnych kroków w stronę zdrowego stylu życia.


Już w najbliższą sobotę - 24.10.2020 od godziny 12:00 do godziny 18:00 w Centrum Ursynów odbędzie się akcja, podczas której przy pomocy konkursów przedstawimy Wam najważniejsze aspekty dotyczące zdrowych nawyków żywieniowych. Dodatkowo oprócz konkursu o zdrowiu, odbędzie się konkurs dotyczący zwierząt . Nagrody w konkursie przygotowali Auchan oraz Aquael Zoo.

Równocześnie przypominamy, o ursynowskiej zbiórce darów dla zwierząt „Alert dla zwierząt", która wystartowała 18 października. Wspaniała inicjatywa podczas, której możemy pomóc zwierzętom ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie oraz Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt, prowadzonego przez Lasy Miejskie.

Co zbieramy:
• karmę dla psów i kotów (suchą oraz puszki)
• orzechy włoskie, bukowe i żołędzie,
• kolby ziaren dla gryzoni
• miski, smycze, obroże, zabawki,
• podkłady higieniczne,
• środki czystości – płyny i szczotki do mycia misek

To jeszcze nie wszystko! W sobotę odbędzie się również akcja podczas której do zdobycia ekologiczne woreczki na żywność Co należy zrobić , aby je otrzymać?

Zasady są proste!
-> Zarejestrować paragony - maksymalnie 3*
-> Odebrać woreczki

Akcja będzie przeprowadzona ze wszystkimi środkami ostrożności! Dlatego przypominamy najważniejsze zasady obowiązujące podczas akcji:
• Zasłoń usta oraz nos
• Myj oraz dezynfekuj ręce
• Zachowaj dystans społeczny

Partnerami akcji są: OBI, Auchan, Euro RTV AGD, Aquael Zoo, Zdrofit.

*paragony muszą być na łączną sumę przynajmniej 100 zł brutto ze sklepów w galerii lub 150 zł z hipermarketu Auchan, z czego przy łączeniu paragonów z galerii i Auchan maksymalnie 3 paragony z danego dnia powinny być na kwotę min. 150 zł.